HAKKIMIZDA


Tokyap Kayrak taşı,  genç  kadrosuyla kayrak taşı blok üretiminde doğaltaş sektöründe hizmete 2005 senesinin ilk yarısında başlamıştır. İşletme ortağı olduğu Bodrum Kızılağaç köyü kayrak üretim tesisi ve kesim tesisi aktif olarak çalışmaktadır. Ülkemiz içi ve yurtdışındaki pazarlara hizmet verme, her ebatta kayrak taşı kaplama, kayrak plaka, kayrak taşı elemanları ve diğer doğaltaş gereksinimlerine cevap verme amacı gütmektedir.

Şirketimiz doğaltaş sektörünün içinden gelmiş mühendisler tarafından kurulmuştur. Şu an blok ve projelerde kullanıma hazır halde değişik ebat ve boyutlarda kayrak, başta olmak üzere bir çok farklı renkte ve çesitte kayrak taşı satışı yapılmaktadır. Bununla birlikte her tip ve ebatta malzeme tedariği sağlayan şirketimiz kayrak taşı uygulama projelerinde de yine kreatif özelliğe sahip mimarı grubu da firma bünyesinde bulundurmaktadır. Düşünce algoritması ile bu sektörde müşteri memnuniyetini ilke edinen temiz ve dürüst bir yapıya sahip Türkiye’nin en hızlı gelişen kayrak taşı üreticilerden biridir.

Ancak azımsanacak sayıda firma ocaktan malı çıkartıp uygulamasına kadar anahtar teslim iş yapmaktadır. Tokyap kayrak taşı konusunda bu anlayışı benimsemiş bir firmadır. Beklenti odaklı hizmet ve kalite anlayışını getirme çabasındadır. Sonuçta firma profilimizi özetlersek amacımız, müşterilerimizin kayrak taş ihtiyaçları doğrultusunda; en ivedik, en optimum ve en düşük fiyatlarla beklentilere cevap vermektir denebilir.

 

© Her Hakkı Saklıdır 2008 -Tokyap Kayrak taşı www.kayraktasi.com